Vše o Železném Brodě

Terminál Železný Brod

Počet příspěvků: 194 zobrazené: 161 - 170

Předmět: Terminál Železný Brod

Je prima, že máme na zastávce Sokolovna světelnou tabuli s odjezdy různých spojů. Marně jsem však hledala nástupiště číslo 6, 10 apod. Jsou tam prostě uvedena chybná čísla nástupišť. Mohl by to, prosím, někdo dát do pořádku?

Předmět: Terminál Železný Brod

Dobrý den,

máme domluveno se zástupce BusLine a.s., že v pondělí pošlou na správce systému přehled nových odjezdových míst tak, jak si způsob odjíždění tento týden ověřili, a během týdne by to mělo být opraveno. Stejně tak je už opravena podle připomínek odjezdová infotabule na terminálu, kde odjezdy autobusů a vlaků byly ve skoro stejné barvě (černá a tmavě zelená), nyní jsou vlaky v červené barvě, takže se mi zdá systém přehlednější. Na terminálu ještě budou začátkem roku doplněny tabule s jízdními řády na jednotlivé stojánky, u sokolovny se mi to zdá zbytečné.

Na zastávce u sokolovny nevhodně parkuje v noci autobus - najíždí na chodník, kde hrozí poničení dlažby. Budeme to ještě s BusLine a.s. řešit.

Předmět: Terminál Železný Brod

Zdravím.

Dnes odpoledne, jsem jel kolem Zastávky u Sokolovny a zahlédl jsem tam, tuto situaci. Na zadní dvojce stál autobus a nabíral lidi. Za ním stál další. Stál za tím prvním a zabíral celý přechod pro chodce. A kolem nich se nebezpečně protahoval další doveda a objížděl to všechno z leva. Že si někteří páni řidiči zastavují půl metru od nástupiště, je tak nějak jejich věc, jejich problém. Při zranění cestujícího, to už někdo vyřeší. Kdo tam bude ty autobusy navádět, aby nedocházelo k nebezpečným situacím? Někdo z projekce Ateliéru4, nebo tvůrce jízdních řádů od Koridu, nebo někdo, kdo byl upozorněn na takovéhle možné stavy? Třeba by to chtělo, vypracovat ,,Návod na použití Zastávky autobusů,, .Proč tam také parkují ty až 3 autobusy, když mají parkovací místa u otočky za nádražím?

Ta naše Zastávka, začíná být místní atrakce, za kterou se otáčejí lidé až od mostu. Vy odpovědní, že ty chybky nakonec, někdo, někdy, odstraní? K vánocům to asi nebude? Ahoj.

Předmět: Terminál Železný Brod

Dobrý den,

pane Kunste odstranění závad na stavbě není odhrabování sněhu. Pokud nahlásíte problém 23.12.. v 17:22 hod., tak odstranění problému do Vánoc nesplní ani Ježíšek. Velice by mi ale pomohlo, pokud mi napíšete přibližně v kolik hodin odpoledne tato situace nastala. Byl jsem se tam několikrát podívat minulé pondělí a úterý, a na Vámi popisovanou situaci jsem nenarazil.

Předmět: Re: Terminál Železný Brod

Ing. Daniel Mach napsal(a):

Dobrý den,

pane Kunste odstranění závad na stavbě není odhrabování sněhu. Pokud nahlásíte problém 23.12.. v 17:22 hod., tak odstranění problému do Vánoc nesplní ani Ježíšek. Velice by mi ale pomohlo, pokud mi napíšete přibližně v kolik hodin odpoledne tato situace nastala. Byl jsem se tam několikrát podívat minulé pondělí a úterý, a na Vámi popisovanou situaci jsem nenarazil.

 Hezký den..ten kdo schválil a vymyslel takto terminál v Žel.brodně tak není normální..velký plac a jinak nic..zmatky pro lidi. střecha která nekreje, když náhodou prší, ale ing. si to odůvodní..vynaložené peníze k prdu ale bývalé vedení je zase s Ing.  z toho venku..nepoděkuju protože není za co..kopal M...a jak jinak zase jen keci..

Předmět: Terminál Železný Brod

Zdravím návštěvníky tohoto fóra, tohoto vlákna, v novém roce 2015.

Pane Machu, já jsem tu toho 23.12.14. nenahlašoval nějakou závadu. A ani jsem nějak neočekával, že se ta chybka, v najíždění busů na Zastávku u Sokolovny, nějak bude řešit. Zmínka o odhrabavání sněhu, nebyla ani moc vtipná. Ale, až tam nějaký autobus někoho skřípne, nebo přejede, zase bude Brod slavný. Jestli o tom nevhodném režimu, na té Zastávce, chcete mít nějaký lepší přehled, tak si tam nechte nasměrovat kameru, z paneláku, co je na nábřeží. Nebo, ať Vám tam dají nějakou, takovou vlastní úřednickou. Pak si můžete ty chybky nahrát a pak dále řešit. S těmi odpovědnými. Nepatříte tak nějak mezi ně? Můžete si potom, udělat takový filmařský dýchánek.

A, k jiným věcem, se tu zase a stále, nebude nijak odpovídat? Třeba by se mohlo, v novém roce, něco změnit? Že by si tu někdo dal, jaké si předsevzetí? Asi ne. Ta se většinou neplní. Ahoj.

Předmět: Terminál Železný Brod

Dnešní zážitek ze zastávky Sokolovna byl fakt supr .Ten kdo vymyslel tu nesmyslnou díru asi nepřemýšlel..Jak se tam má schovat ráno velké množství lidí když tou "pitomostí " lítá sníh na všechny strany...A přehlednost stanpvišť ? Autobusy si stojí kde chtějí, spíše kde maj místo vzhledem k tomu že to jejich odjezdové je obsazeno...a údaje na světelné tabuli neodpovídají realitě!
Nechápu proč když terminál je to hlavní tak proč tam nezačínají všechny spoje ? - většina jich stejně jezdí jen dolů a k nádraží ani nezajíždí....tímto způsobem Terminál nebude sloužit široké veřejnosti ale jen cílené skupině...

Předmět: Terminál Železný Brod

Zdravím. Jen tak krátce. Mám dotaz za moji známou, která používá vlaky a autobusy, odjíždějící  a přijíždějící ze Železného Brodu.Dotaz zní. Jak na sebe ,otvírací doba čekárny na vlakáči a režim Autobusového nádraží tamtéž? Čekárna se zavírá v půl šesté večer. Nemělo by město koupit tu nádražní budovu a pak tam změnit ten režim čekárny?  

Předmět: Terminál Železný Brod

Á chybka, doplňuji. ,,navazuje,,

Předmět: Terminál Železný Brod

Vy znáte nějaké město, které by vlastnilo nebo provozovalo nádražní budovu?
Počet příspěvků: 194 zobrazené: 161 - 170