Vše o Železném Brodě

Úspěch českých a mezi nimi i železnobrodských sklářů

Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5

Předmět: Úspěch českých a mezi nimi i železnobrodských sklářů

Dobrý den všem,

dávám sem odkaz, který mě zaujal. 
Ve sklářských kruzích jsou tyto zprávy obecně známé, ale mám pocit, že mezi brodskou veřejnost to často nedojde a tak ani zdejší lidé nevědí, že máme stále být na co pyšní. 

Mimochodem, jestli jste se dívali na předávání filmových cen Český lev, tak ty skleněné ceny byly vytvořeny ve zdejším studiu Lhotský. A totéž studio nyní realizuje prestižní zakázku - skleněný sarkofág pro dánský královský pár. 

Dalších úspěchů dosahuje průběžně Sklářská škola, viz webovky školy. To se taky málo ví.
A mimochodem - záběry na špičkového skláře Martina Janeckého v článku jsou právě ze školní huti, kam několikrát přijel, to poznáte podle brodských tváří v pozadí.  

Předmět: Úspěch českých a mezi nimi i železnobrodských sklářů

Pardon , opět se mi nepodařilo vložit odkaz tak, aby byl funkční...
Prosím tedy někoho počítačově zdatnějšího o výpomoc. Předem děkuji a čtenářům děkuji za pochopení.

Předmět: Úspěch českých a mezi nimi i železnobrodských sklářů

Odkaz je funkční.

Předmět: Úspěch českých a mezi nimi i železnobrodských sklářů

Zdravím. Asi jste ten odkaz, pane Jar. Dufku zprovoznil šikovně, ale ještě by jste mohl vrátit ty odkazy z vlákna ,,Terminál,,. Proč zmizely, mi tu nikdo nedokázal, možná ani nechtěl vysvětlit. Že by tím, někdo chtěl něco zatajit? Od kdy se mažou některé příspěvky? To tu normálně nebývá zvykem. Jen na tom blábolení zase nešetřil. Jako vždy.

Předmět: Úspěch českých a mezi nimi i železnobrodských sklářů

Příspěvky má možnost mazat jejich autor. Příspěvek někoho jiného jsem naposledy mazal u anonyma (byl upozorněn aby doplnil identitu ale nereagoval), v době kdy vyšlo upozornění: http://www.zeleznybrod.cz/cz/diskuse/vse-zeleznem-brode/?pId=817 K mazání jiných nemám žádný důvod.

Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5