Vše o Železném Brodě

Terminál Železný Brod

Počet příspěvků: 194 zobrazené: 31 - 40
< << 2 3 4 5 6 >> >

Předmět: Re: Terminál Železný Brod

Ing. Daniel Mach napsal(a):

Dobrý den,

pane Kunste odstranění závad na stavbě není odhrabování sněhu. Pokud nahlásíte problém 23.12.. v 17:22 hod., tak odstranění problému do Vánoc nesplní ani Ježíšek. Velice by mi ale pomohlo, pokud mi napíšete přibližně v kolik hodin odpoledne tato situace nastala. Byl jsem se tam několikrát podívat minulé pondělí a úterý, a na Vámi popisovanou situaci jsem nenarazil.

 Hezký den..ten kdo schválil a vymyslel takto terminál v Žel.brodně tak není normální..velký plac a jinak nic..zmatky pro lidi. střecha která nekreje, když náhodou prší, ale ing. si to odůvodní..vynaložené peníze k prdu ale bývalé vedení je zase s Ing.  z toho venku..nepoděkuju protože není za co..kopal M...a jak jinak zase jen keci..

Předmět: Terminál Železný Brod

Zdravím.

Dnes odpoledne, jsem jel kolem Zastávky u Sokolovny a zahlédl jsem tam, tuto situaci. Na zadní dvojce stál autobus a nabíral lidi. Za ním stál další. Stál za tím prvním a zabíral celý přechod pro chodce. A kolem nich se nebezpečně protahoval další doveda a objížděl to všechno z leva. Že si někteří páni řidiči zastavují půl metru od nástupiště, je tak nějak jejich věc, jejich problém. Při zranění cestujícího, to už někdo vyřeší. Kdo tam bude ty autobusy navádět, aby nedocházelo k nebezpečným situacím? Někdo z projekce Ateliéru4, nebo tvůrce jízdních řádů od Koridu, nebo někdo, kdo byl upozorněn na takovéhle možné stavy? Třeba by to chtělo, vypracovat ,,Návod na použití Zastávky autobusů,, .Proč tam také parkují ty až 3 autobusy, když mají parkovací místa u otočky za nádražím?

Ta naše Zastávka, začíná být místní atrakce, za kterou se otáčejí lidé až od mostu. Vy odpovědní, že ty chybky nakonec, někdo, někdy, odstraní? K vánocům to asi nebude? Ahoj.

Předmět: Terminál Železný Brod

Dobrý den,

máme domluveno se zástupce BusLine a.s., že v pondělí pošlou na správce systému přehled nových odjezdových míst tak, jak si způsob odjíždění tento týden ověřili, a během týdne by to mělo být opraveno. Stejně tak je už opravena podle připomínek odjezdová infotabule na terminálu, kde odjezdy autobusů a vlaků byly ve skoro stejné barvě (černá a tmavě zelená), nyní jsou vlaky v červené barvě, takže se mi zdá systém přehlednější. Na terminálu ještě budou začátkem roku doplněny tabule s jízdními řády na jednotlivé stojánky, u sokolovny se mi to zdá zbytečné.

Na zastávce u sokolovny nevhodně parkuje v noci autobus - najíždí na chodník, kde hrozí poničení dlažby. Budeme to ještě s BusLine a.s. řešit.

Předmět: Terminál Železný Brod

Je prima, že máme na zastávce Sokolovna světelnou tabuli s odjezdy různých spojů. Marně jsem však hledala nástupiště číslo 6, 10 apod. Jsou tam prostě uvedena chybná čísla nástupišť. Mohl by to, prosím, někdo dát do pořádku?

Předmět: Terminál Železný Brod

Problém je v tom, že když jsem měl možnost vidět na netu ty plány, tak třeba na zajíždění autobusů jsem upozorňoval. Máte pravdu v tom, že nebude stále pršet, nebudou tam stále zajíždět autobusy ve větším množství. Jenže v určité časy, se problémy se zajížděním autobusů budou opakovat. Protože prostě v určité hodiny, sem těch autobusů přijede najednou více

 To je prostě fakt. Taktéž přesah střechy. Psal jsem to sem, když jsem viděl jak stavba vypadá, že to nebude ono. Jenže na tohle by měl reagovat již při začátku plánování někdo, kdo je stavař. někdo, kdo uvidí plány a řekne , že to takhle není možné. A to se tady nestalo. 

O tom, jak bude probíhat oprava mostu, se rozhodlo někde uplně jinde. A to je prostě uplně špatně

Předmět: Re: Terminál Železný Brod

Poprejme Brodakum, at si toho noveho betonu u Sokolovny vcas nalezite uziji :)   Ted hned, behem zimnich pliskanic. Az totiz nastane jaro, provoz  zarizeni bude opet na skoro cely rok suspendovan. Pripravovanou akci "Most" ktera  tentokrat ochromi zivot mesta,  hlavne pak dopravu v sirsim okoli noveho Termiinalu daleko podstatneji (a to nejen v  oblasti   Zamosti) nez rozkopane okoli autobusaku a nadrazi  v lete  a na podzim roku 2014

Předmět: Re: Terminál Železný Brod

Jen prilozim odkaz na jine autobusaky, stavi se jich po Cechach nejspis desitky a v leccems je to uplne stejne jako v Brode, v necem zas jine  http://usti.idnes.cz/rekonstrukce-autobusoveho-nadrazi-v-zatci-fki-/usti-zpravy.aspx?c=A150102_2127862_usti-zpravy_alh

Předmět: Terminál Železný Brod

Tak dle mých informací již dneska došlo ke kroužení autobusu po novém autobusovém násdraží u Sokolovny z důvodu obsazení jeho místa :-D

Předmět: Re: Terminál Železný Brod

Nebudme nihiliste. Ne pokazde prsi, ne pokazde prijede k autobusaku/zastavce Zelezny Brod Sokolovna  tak velky hrozen autobusu, ze se nevejde  k nastupistim :) Kritizovat je zapotrebi vcas, a zodpovedna mista by mela  na tu kritiku fundovane odpovidat. Zda se to deje/delo ci nedeje/nedelo u tehle stavby?  To muze kazdy posoudit i pohledem zpet i do vlakna teto diskuse.  Skica  nove zastavky  Sokolovna se v lokalnich  mediich objevila poprve pred  rokem a pul  http://jablonecky.denik.cz/z-regionu/na-stavbu-brodskeho-terminalu-vleti-letos-20130322.html  to  jiz  bylo pozde cokoliv menit a ovlivnit. (Krome nazvu te zastavky :) Nastesti,  drobne nuance ve fungovani  noveho dila  - jako obcasny dest na hlavach nastupujicich do autobusu ci  vitr profukujici tim betonovym artefaktem a jeho ozdobnymi otvory -  jsou jen prkotinou ve srovnani s dopady -  positivnimi ci negativnimi - ktere budou/mohou mit dve budouci, pro chod mesta podstatne dulezitejsi (nez nejaky Terminal ci dva :) akce:  obnova Mostu a Maleho rynku. Tam (by) se ted  mela soustredit iniciativa zajemcu a kritiku. Bohuzel, uz je asi taky pozde...  Namitnout cokoliv k autobusaku (k jeho koncepci)  - na to bylo, zda se,  pozde jiz pred 3 - 5 lety. Co se renovace Mostu tyce, tam bylo pozde (o tehle akci se totiz s verejnosti vazneji vubec nikdo nebavil/nebavi)  jiz v okamziku ohlaseni, ze se takova akce bude konat. Ohledne Maleho rynku se zase, hadam, rozhodlo o vsem podstatnem  na zasedani prislusne komise  v unoru 2012 a od te doby zbyva obcanum mesta  jiz se  jen tesit na vysledek  prace prislusnych, renomovanych projekcnich a stavebnich firem :) Takhle to proste  vypada, kdyz se zasadni veci pro zivot Mesta planuji s otevrenym hledim  a  plynulem dialogu s ovcany :) 

Předmět: Terminál Železný Brod

Zastávka Sokolovna navečer,prší ,čeká asi 15 studentů na autobus do Prahy.Prší.Přijej autobus a cestující projdou clonou vody z "přístřešku" a stojí na dešti ve frontě na vstup do autobusu.
Počet příspěvků: 194 zobrazené: 31 - 40
< << 2 3 4 5 6 >> >