Poškození veřejného osvětlení v Horské Kamenici
26.06.2026
Z důvodu dopravní nehody došlo k poškození dvou lamp veřejného osvětlení u hřbitova v Horské Kamenici.
Na odstranění závady pracujeme, poškozené lampy včetně stožárů byly již demontovány. Do doby, než dojde k úplné výměně stožárů a lamp, bude veřejné osvětlení v tomto místě nefunkční.
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Petr Šilhán, odbor územního plánování a regionálního rozvoje
