Vše o Železném Brodě

Proč se od pondělí nestaví? Město vypovědělo SYNERu smlouvu?

Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5

Předmět: Proč se od pondělí nestaví? Město vypovědělo SYNERu smlouvu?

Dneska jsem byl v Brodě a koukám, že i když byl proklamovaný začátek stavby od tohoto pondělí, 28.7. tak se nic neděje. Ale zaslechl jsem jeden drb. Je pravda, že město vypovědělo firmě SYNER smlouvu?

Předmět: Proč se od pondělí nestaví? Město vypovědělo SYNERu smlouvu?

odpověď dá ing.Mach... jako vždy osočí toho kdo se ptá a nezodpoví nic, co by nám to vše vysvětlilo...

Předmět: Proč se od pondělí nestaví? Město vypovědělo SYNERu smlouvu?

Zdravím.

I já jsem dnes projel Brodem a stále nic nového. Né, že by opět, ale stále se nestaví. V týdnu od 21.7.14 do pátka 25.7.14. několik (asi 5) chlapíků očesalo bednění z čekárny na place u Sokolovny a to bylo vše. Kolegové tu očekávali jakési vyjádření odpovědného a tak nějak se ale nestalo. Třeba firma sbírá všechny své síly, které někdy napře do naších staveb a pak to poletí. A třeba to udělají i levněji a městu zbude  třeba, na nový tobogán. Omlouvám se, to je nemístný humor. Spíš je to k pláči. Kdo je ten zodpovědný, který bude plakat nejvíce? Ahoj.

Předmět: Proč se od pondělí nestaví? Město vypovědělo SYNERu smlouvu?

Zdravím. I tady. Ale, není to divné, že ten utajený spisovatel článku v sekci OBČAN, nějak tento nepřidal sem? Konkrétně do tohoto vlákna? Asi proto, že by se tady musel přihlásit? Stejně mi nikdo zatím nevysvětlil, proč se tak dlouho nestavělo, na jiných místech, tak rozsáhlé stavby? Až se Synéři rozhodnou pokračovat a bude hořet termín, to se jim zase o kus posune?

Předmět: Proč se od pondělí nestaví? Město vypovědělo SYNERu smlouvu?

Ahoj. Zdá se, že se něco stalo. Je znát nějaký pohyb v oblasti. Zpřátelené firmy generálního dodavatele Syneru začaly zavážet ty zbahnělý místa. A na to se museli pánové zúčastnění dohadovat 3 týdny? Lidi, i mě by zajímalo, co konkrétně bylo Synerům dovoleno a za jakých podmínek. Co ta sranda, jako bude stát? Snad to není obchodní tajemství? Kdo asi je , ten hlavní výrobce techologických potíží se stavbou? Firma, co je zvyklá z dřívějška na divné mravy, architekt, projektant, nebo nějaký tajný nahrávač? Ještě se zeptám, to na tý zastávce, budou cestující v zimě, jako na výdrholci? Nikde žádné, alespoň nějaké závětří!! Jak bude a kde bude nějaká čekárna u nádraží? Když ta na vlakáči bývá po 17 hodině zamčená? Na plánech to tam je samý štafl a chodník!
Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5