Vše o Železném Brodě

Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

Počet příspěvků: 7 zobrazené: 1 - 7

Předmět: Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

Viz diskuze Stav zeleně ve městě, kde je poslední příspěvek ze soboty uveden jako můj, ale v sobotu jsem se vůbec nepřihlašoval a příspěvek psal pan Zahradník.

Předmět: Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

Dobrý den,

předávám odpověď autorů webu.

Problém je, že jako poslední příspěvek v diskusi se vždy bere poslední nový záznam přímo podřízený danému tématu. Nikoli tedy poslední odpověď na jakýkoli příspěvek k tématu. Příspěvky, které jsou odpovědí na něčí příspěvek, se zobrazují v seznamu odsazeně a v názvu mají většinou „Re:“. Rozhodně to tedy nepovažuji za chybu, ale je to podle mě zcela v pořádku a logicky správně.

Předmět: Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

Pane Dufku, mám na Vás tedy jednu prosbu. Pokud tuhle odpověď myslí autor webu vážně, tak se ho zeptejte, jak to tedy mám udělat, aby mi vydali doklady na jméno Zahradník. 

Pokud je podle něj správně, že v sobotu  i přesto, že přispívající je pan Zahradník  a ne já, tak prostě chci doklady na jméno Zahradník.

Anebo je ještě jedna možnost. A to ta, co jsem tady již psal, že web je nepovedený a s chybamy.

Na diskuzních forech po internetu se pohybuji dost  a s takovýmto, omlouvám se za to slovo, idiotským, systémem, jsem se ještě nesetkal.

Předmět: Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

Dobry den, ono asi zalezi zda zmacknu tlacitko "Zaslat odpoved" ci "Citovat". V druhem pripade tam budu inkognito :) 

Předmět: Re: Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

 Ano, je tomu skutecne tak :)

Jinak si tedy po dvou letech opet postesknu, oc je tenhleten  web horsi a mene pratelsky (k tem, co by na svem prispevku radi dodatecne zlepsili ci zpresnili nektere  formulace, opravili preklepy a gramatixcke chyby)  nez web minuly, predposledni

Předmět: Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

Dobrý den,

část problematiky vysvětlil p. Zahradník. Druhá část problematiky (seznam příspěvků s posledním přispěvatelem) je opravena. Pan Tribuček nebude muset měnit doklady a jméno .

Děkujeme za upozornění a shovívavost

Dufek

Předmět: Divné přiřazování autorů diskuzních příspěvků

Pane Dufku děkuji. ono měnit doklady, je teď drahá sranda 
Počet příspěvků: 7 zobrazené: 1 - 7