Vše o Železném Brodě

Výběrová řízení.

Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5

Předmět: Výběrová řízení.

Prosím známé i přátele, aby se mě neptali na Brodská výběrová řízení na posty ředitelů škol.

Sice k tomu mám relativně blízko, ale opravdu o tom vůbec nic nevím. Jen ten výsledek na konci.

Asi je zapotřebí se ptát tam, kde se o tom rozhodovalo. Při tom posledním někdy před 14 lety se o

zájemcích vědělo předem a z nich se vybíralo. Sám nevím, proč se to vlastně tak tají. Ahoj.

Předmět: Výběrová řízení.

Proč máte pocit, že by se okolo výběrových řízení na pozice ředitelů školských organizací něco tajilo? Vše bylo řádně zveřejněno - vyhlášení i výsledek. K tématu vyšla i tisková zpráva, protože ale výběrová řízení probíhala téměř ve všech okolních městech, média se jí nevěnovala.

Předmět: Výběrová řízení.

Zdravím Vás p.starosto.

Díky za odpověď. Doplnil bych jen to, že kdyby tázající se lidé o tom jakém si zveřejnění věděli, tak se na to asi neptali mě, myslíc si, že o tom něco vím. Abych řekl pravdu, mě to výběrko ani moc nezajímalo a tak jsem se po jeho průběhu nikde nepídil. Vím jen, že v tisku bylo oznámeno, že se Železný Brod připojuje k myšlence uskutečnění výběrových řízení a jpotom jejich výsledek. Tenkrát, když šel Václav Horáček po volbách na post starosty, se také dělalo výběrové řízení a tenkrát zúčastnění kandidáti dali na vědomí (jakými si elaborátky na stranu A4) jak si to své ředitelování po vybrání představují a toto bylo vyvěšeno i na nástěnce ve sborovně. Vzpomínám, že to byla i veselá záležitost. Třeba by lidi zajímalo, kolik se celkem zůčastnilo kandidátů a i jiné informace? No, je to na Vás.

Předmět: Výběrová řízení.

Dobrý den.
Zmiňovaná tisková zpráva bude zveřejněna na webu v aktualitách. Nebylo tak zatím učiněno, protože webmaster má tento týden dovolenou. Koncepce vedení školské organizace je podklad pro výběrovou komisi složenou ze zástupců České školní inspekce, Odboru školství KÚ, školy, zřizovatele.

Konkurzy na tato pracovní místa, kde ředitel byl ve funkci nepřetržitě po dobu delší než 6 let, byly vyhlášeny v souladu s novelou školského zákona platnou od 1. 1. 2012.

V případě školy, kde působíte, byl pouze jeden uchazeč a to dosavadní ředitel p. Mgr. Hnídek.

Předmět: Výběrová řízení.

Fajn a díky.

Já věděl, že je v tomhle na Vás spolehnutí. Když jsou informace, ubývají dotazy.

Počet příspěvků: 5 zobrazené: 1 - 5

MĚSTSKÝ ÚŘAD ŽELEZNÝ BROD

náměstí 3. května 1
468 22 Železný Brod

tel.: 483 333 911

e-mail: podatelna@zelbrod.cz

Další kontakty

Nastavení cookies