Vše o Železném Brodě

Závady v dopravním značení.

Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

Předmět: Závady v dopravním značení.

Budu tu psát o věci, která mě zajímá a není moc a správně řešená.
Jde o dopravní značky. Kdo má průběžně sledovat, jak jsou instalované a jestli se s nimi nedělo z různých důvodů něco špatného?  Například: Jedna značka v obci Bzí. Je v zatáčce za dvěma zastávkami u Statku. Dole v zatáčce do Bzí na levé straně. Buď se uvolnila v uložení v zemi nebo dostala ránu. Další lehlá je pod Sokolovnou na pravé straně. Také levé zrcadlo naproti mostku od Penny. Sloupek dostal ránu, dlouho to tak bylo šejdrem a pak to někdo narovnal.Jenže to zrcadlo je špatně natočené a je v něm nedobrá orientace a viditelnost.
A na Malém rynku začaly výkopové práce kolem kašny. Do teď tam bylo nepsané pravidlo, že vozidla jedoucí od nábřeží do Železné ulice dávají přednost těm shora od Horecké stráně. Nové značení to nastavuje opačně. Proč? Kde mají vozidla shora přijíždějící zastavit tak, aby ty odspodu měly kudy projet? Je to tam zúžené a proto to tak bylo nepsaně nastavené.Vysvětlí to někdo a napraví ty závady někdo? Děkuji.
PS: Projektantům by se měly zabavit takové ty pomůcky co tak tady v Brodě rádi používají. Takový ty ,,křivítka,, !!

Předmět: Závady v dopravním značení.

Tak, k dnešnímu dni žádná změna. Zrcadlo ve Bzí je pořád šejdrem, ,,Hlavní ,, pod sokolovnou pořád leží v příkopě a levé zrcadlo pořád spíše ukazuje směr z Brodu na Dvírka než příjezdový směr k městu. To je ten nejdůležitější. Kdo jede z mostku k náměstí, tak to pravé zrcadlo nepotřebuje. Tzn. je tam na  matení méně zdatných řidičů. Asi by se našly lepší místa pro jeho užití. Třeba na Koberovské v zatáčce na konci roviny za domem p.uč. Chmelíka. Když do té zatáčky najíždí z jedné strany třeba autobus a naproti se objeví kluci od Chuchlíka, prý není vůbec příjemné to překvapení, když se tam navzájem potkají. Udělá s těmi věcmi někdo něco? Děkuji.

Předmět: Závady v dopravním značení.

Tak pozor. Nečekal jsem, že někdo nějak odpoví, nebo dokonce něco udělá. Ale, jsem mile překvapen. Někdo zařídil, že se staly věci. Došlo k zabetonování patek těch Bzovských věcí. Zrcadla u bytovky a Hlavní pod Sokolovnou. A taky je tam hned zasadil a přišrouboval.
Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

MĚSTSKÝ ÚŘAD ŽELEZNÝ BROD

náměstí 3. května 1
468 22 Železný Brod

tel.: 483 333 911
fax: 483 333 952

e-mail: podatelna@zelbrod.cz

ID datové schránky: zbgbryd
IČO: 00262633
DIČ: CZ00262633
číslo účtu: 0963249319/0800

Další kontakty

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí 8.00 - 13.00
Středa 12.00 - 17.00