Vše o Železném Brodě

Městská policie

Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

Předmět: Městská policie

Dobrý den,
.nemohla by v době letních prázdnin provádět  hlídka MP pěší obchůzky?Je pěkně že hlídkují v autě každý den v 7:30 u pelechovské školy a hlídají asi rychlost i když tam je podchod a každá druhá vesnička má u těchto objektů radar s nápisem zpomal.Na to že zde máme státní a městskou policii moc bezpečné to tu poslední dobou není.Viz. incident Na Vápence.Ve skateparku se menší děti bojí těch co se tam zrovna nechovají jak mají Z auta tam není vidět.MP by obchůzky jednou za den mohla provádět.Myslím,že i obsazenost laviček těmi co se nechtějí přizpůsobovat pravidlům lehce pod vlivem o prázdninách taky přibude.

Předmět: Městská policie

Dobrý den,
již od dubna došlo k zvýšení intenzity hlídek v prostoru dětských hřišť na území města. V tomto trednu samozřejmě bude městská policie pokračovat i během prázdnin. Monitorovány budou všechna místa kde se scházejí děti a mládež.
Pavel Hriník
velitel MP

Předmět: Městská policie

Dobrý den,

chci poděkovat panu Hriníkovi, že na otázku vznesenou zde na diskusním fóru zde odpověděl. Takhle nějak by to mělo vypadat - slušná podepsaná otázka, slušná odpověď úřadů (všeho druhu).

Ale proč třeba Janě Hoškové, ohledně zamoření jejich studny,  na tři postupně jdoucí, dost už zoufalé dotazy zde neodpověděl nikdo?? A z jejího příběhu až mrazí - je toto vůbec možné?? Bohužel - je.  
Ani panu Tribučkovi nikdo neodpověděl. A o svých otázkách (slušných a podepsaných) už ani nemluvím.

Nezdá se vám to odpovídání/neodpovídání jaksi selektivní? Ve smyslu - abyste se dovolali odpovědi, musíte asi být s vedením města "zadobře"? 
Toto je tak do očí bijící, že to nelze nezmínit...

Nicméně panu Hriníkovi děkuji, ano, opravdu děkuji, naprosto bez jakékoli ironie. Děkuji mu, že na občany a jejich názory a dotazy zvysoka nekašle, tak jako mnozí jiní.   

Přeji hezký den všem lidem dobré vůle.

Alena Kortanová
Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3