Vše o Železném Brodě

Vyžití dětí v zimním období

Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

Předmět: Vyžití dětí v zimním období

Dobrý den .  Zima nám klepe na dveře a já bych se chtěl touto cestou zeptat na úplně obyčejnou záležitost. Kde se dá v Železném Brodě sáňkovat, kam si můžu jít , zdůrazňuji zajít s dcerou zasáňkovat. Neberu v úvahu malý svah v Panské zahradě, kde se jedna stále se rozšiřující skupinka obyvatel, která je všude doma chová tak, že po deseti minutách odcházíte, aby jste se vyhnuli konfliktu.
Všechna místa která si pamatuji jako kluk jsou zastavěná nebo jinak využitá, prostě nelze.
Druhá věc je kluziště, ale o tom se nám už asi jenom může v Železném Brodě zdát.

Předmět: Vyžití dětí v zimním období

Dobry den. Na cestach, kde by mohly deti sankovat jezdi dnes jejich rodice auty. Nebo tedy - presneji receno - temer  vsude, kde jejich rodice (ci  spis prarodice)  jezdili  jeste jako deti  na sanich - jezdi dnesni dospeli (i s detmi) auty. Prislusne cesty jsou pak  protahovany a sypany. Mezi nekolik malo cest primo ve meste, ktere nejsou pravidelne sypany patri napriklad "Kopanka" nad autobusovym nadrazim, hrozi tam ale zase pad do kolejiste  https://picasaweb.google.com/115605831011983124604/Mostdokonceni#6198736236549627458

     Vymazat

Předmět: Vyžití dětí v zimním období

Ahoj.

V čínžákách ve Školní ulici, v posledních letech přibyly nějaké děti a když je sníh, tak dost chodí na stráň u Jídelny. Některé odvážnější to tam sjíždějí až od Lípy míru.

Jen dole v ulici, by mohl být nastaven poněkud pomalejší režim jízdy aut. Pravda, nepamatuji si, že by se tam dětem něco stalo. Ale, v běžném týdnu a odpoledne je to o něčem jiném.

Neočekávám, že na tohle bude někdo odpovědně reagovat. Ahoj.

Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

MĚSTSKÝ ÚŘAD ŽELEZNÝ BROD

náměstí 3. května 1
468 22 Železný Brod

tel.: 483 333 911

e-mail: podatelna@zelbrod.cz

Další kontakty

Nastavení cookies