Vše o Železném Brodě

VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Počet příspěvků: 7 zobrazené: 1 - 7

Předmět: VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Zdravím a mám jeden dotaz. Nemohu najít zveřejněný videozáznam z ustavujícího zasedání zastupitelů ŽB ze dne 5.11.2014. Mohl bych znát důvod? Děkuji.E.M.st.

Předmět: VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Existuje, nebo byl záměrně zničen ?

Předmět: VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Videozáznam je na obvyklém místě.

Předmět: VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Děkuji a ještě jeden technický dotaz. Proč je zvuk zpožděn oproti obrazovému záznamu? Děkuji za odpověď.E.M.st.

Předmět: VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Dobrý den,

synchronizace zvuku a obrazu je zádrhel který je od počátku pořizování záznamu ZM. Opisování důvodů a technických okolnosti by bylo dlouhé, ale osobně mohu vysvětlit. Zvuk i obraz se pořizují odděleně a pak se musí v procesu zpracování spojit. To není nikdy dokonalé. V reakci na připomínku pana Tribučka ze 28.09.2014 16:47, jsem použil jiný postup než minule. Zvuk není tolik degradovaný ale synchronizace nemusí být ideální. Dnes se k tomu nedostanu, jsem na školení.

Předmět: VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Dobrý den,

záznam z jednání ZM se v současné době pořizuje stejnou technologií pořízení a zpracování, tak jak funguje od začátku roku 2012. Technologie byla pořízena jako kompromis mezi náklady na pořízení, naročností na obsluhu, při pořízení záznamu a zpracování záznamu ZM. Tomu všemu odpovídá i kvalita. Můžete vidět záznamy z měst kde je pořizují a zpracovávají profesionálové, například v Semilech: http://www.semily.cz/video%2Djednani%2Dzastupitelstva/d-1025/p1=1047 Jsou tu celky i detaily obrazu. Kvalita zvuku je dána tím jak kdo dobře zachází s mikrofonem a barvou hlasu mluvícího. Jiný druh – patrně bezobslužný systém je použit v Rychnově nad Nisou: http://www.rychnovjbc.cz/zivot-u-nas/rychnov-na-youtube/#.WBHnIvSsu70 Subjektivně mu rozumím hůře než tomu našemu.

Subjektivně vzato rozumím na našem záznamu i kolegům a kolegyním, kteří odpovídají z míst mimo stoly zastupitelů. Kvalita obrazu je nic moc – viz výše.

Při zpracování posledního záznamu z 24.10.2016 je použito drobné vylepšení. Objemově se záznam dostal na cca dvojnásobek, než minule.

Předmět: VIDEOZÁZNAM ZE ZM.

Od února 2017 bude záznam ZM na youtube.com. Přístup k němu zůstává stejný – přes stránky města budete přesměrováni na přehrání aktuálního záznamu. Záznam bude k dispozici od zpracování záznamu posledního konaného zastupitelstva, do zpracování záznamu dalšího zastupitelstva. Tak jak to bylo se záznamem na stránkách města. Záznam obvykle bývá zpracovaný druhý až třetí den po konání zastupitelstva.
Počet příspěvků: 7 zobrazené: 1 - 7