Detail akce

Letní kino - Top Gun: Maverick

Železný Brod, nám. 3. května 1, Železný Brod
25.07.2024 od 21:30 hodin
Film bude promítán na hřišti v Horské Kamenici u Železného Brodu.

Pete „Maverick“ Mitchell (Tom Cruise) k smrti rád pilotuje stíhačky. Dokonce tak, že se už přes třicet let úspěšně brání povýšení ve strukturách amerického letectva, protože to by ho z kokpitu vyhnalo do vyhřáté kanceláře. Maverick byl navíc vždycky magnetem na průšvihy, což se s armádní kariérou taky docela vylučuje. Pilot je ovšem bravurní, možná ten úplně nejlepší, a proto dostane nabídku stát se instruktorem elitních stíhačů z programu Top Gun, které má připravit na úkol, jenž spadá do kategorie Mission Imposssible. Kromě téhle bude muset Maverick zvládnout i jednu obtížnou soukromou misi. Jedním z pilotů, které má připravit do akce, je i Bradley Bradshaw (Miles Teller), syn jeho kamaráda a navigátora Goose. Znalci prvního Top Gunu vědí, že Goose zahynul, když se neúspěšně katapultoval z neovladatelné stíhačky, pilotované právě Maverickem. A jeho syn mu otcovu smrt klade za vinu. Maverick za žádnou cenu nechce, aby Bradleyho potkal stejný osud jako jeho otce. Přitom si uvědomuje, že pravděpodobnost, že některý z pilotů plánovanou leteckou operaci nepřežije, není vůbec malá. (Cinemart)

V letních měsících se opět můžete těšit na promítání letní kino, které přivezeme až k vám. Film začne vždy po setmění cca po 21 hodině. Vstupné dobrovolné. Občerstvení zajišťují spolky ve svých vesnicích. Přijďte si užít kulturu pod hvězdami.

Program letního kina: 18. 7. Bzí – Srdce na dlani, 25. 7. Horská Kamenice – Top gun: Maverick, 9. 8. Jirkov – Nikdy neříkej nikdy, 15. 8. Hrubá Horka – Jedeme na Teambuilding a 22. 8. Těpeře – Po čem muži touží 2.

                 Věříme, že vždy bude krásně. Promítání se neuskuteční při opravdu nepříznivém počasí – sledujte proto fcb/IKS Železný Brod.

 

Fotogalerie