Vše o Železném Brodě

Terminál Železný Brod

Počet příspěvků: 194 zobrazené: 191 - 194

Předmět: Re: Terminál Železný Brod

 Dobry den koukal jsem na tuhle visualizaci  rekonstrukce stareho autobusaku http://jablonecky.denik.cz/z-regionu/na-stavbu-brodskeho-terminalu-vleti-letos-20130322.html ale z toho obrazku to misto prilis nepoznavam. Nevidim zadny vlak, nepoznavam  budovy ani jednotlive stromy (z nichz jeden ma dokonce prorustat strechu, divam li se dobre)  neni videt,  co zbude z dosavadniho zastreseni.

Předmět: Terminál Železný Brod

Přikláním se k variantě 
1/ TERMINÁL
2/ CENTRUM

Myslím si, že tato 2 označení jsou nejjasnější i pro přespolní, které by podle mě názvy jako T.G.Masaryka a nebo Sokolovna zbytečně mátly.

Předmět: Re: Terminál Železný Brod

Souhlas, akorat  to cizojazycne slovo  "Terminal" nahradit ceskym "Nadrazi". Spis nez nazev by mne ale zajimal finalni planek cele te stavby. Pred par dny jsem se nahodou octl na autobusovem terminalu v Turnove. Je to odpudivy betonovy hnus , situovany bokem (ne ale dostatecne blizko,  abyste si stacili zajit behem prestavky  neco koupit do trafiky ci  treba na zachod) u zchatraleho nadrazi (s jehoz opravou Ceske drahy, zda se nijak nespechaji) Tanvaldsky novy  "terminal" vypada mnohem rozumneji a vzdusneji (a to tam v prumeru prsi a snezi dvakrat tolik, co v Turnove). Poucili  se navrhari brodskeho "terminalu"  srovnanim s temito dvema novymi stavbami? (tez  nejspis dotovanymi operacnim programem Severovychod)

Předmět: Terminál Železný Brod

Vážení občané města,

zabýváme se sice málo podstatnou, ale přesto důležitou záležitostí, a to jsou názvy autobusových zastávek u železniční stanice a dnešního autobusového nádraží. V současné době jsou projednávány následující návrhy :

1) u železniční stanice - TERMINÁL nebo NÁDRAŽÍ nebo AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ

2) dnešní autobusové nádraží - CENTRUM nebo SOKOLOVNA nebo T.G.MASARYKA

K tématu otevře radnice anketu, proto předběžně vyzývám diskutéry - najde k diskusi ještě jiný vhodný a výstižný název? Za návrhy předem děkuji.

 

Počet příspěvků: 194 zobrazené: 191 - 194