Vše o Železném Brodě

Proč mi diskusní fórum nefunguje?

Počet příspěvků: 13 zobrazené: 11 - 13
< 1 2 >

Předmět: Proč mi diskusní fórum nefunguje?

Vážený pane Dufku,

děkuji Vám za odpověď.

Ohledně "zmizení" odmítnutého textu - ano, text už si vždy raději zálohuji, to dělám, takže ten text, psaný jako příspěvek pro ostatní tady na DF, mně - alespoň mně samotné tedy - nezmizí absolutně.
Ale já ten příspěvekdo DF z principu nepíšu sama  pro sebe, píšu ho sem na DF logicky pro ostatní - jako podnět k zamyšlení třeba aspoň, když už zde na DF skoro nikdo (s několika světlými výjimkami - jako jste třeba právě Vy pane Dufku - a děkuji Vám za to) z městských úředníků občanům neodpovídá....

Mrzí mě, že moje prosba o pomoc ohledně těch "vulgarismů" zůstala Vámi nevyslyšena. Jen jste se vyjádřil ve smyslu, že to nastavení dobré prostě není...... A to mi připadá jaksi málo - vědět, že něco nefunguje, nebo nefunguje dostatečně, jen to konstatovat a nesnažit se (autmaticky) o nápravu......

Ale čemu už vůbec, doopravdy nerozumím, je Váš odkaz ohledně úprav DF, kde mě odkazujete na Váš příspěvek ze13. 1.
Našla jsem si ho, a pro přehlednost, ať to nemusí hledat i ostatní, ho sem kopíruji:

Datum: 13.01.2015 07:40

Dobrý den,

asi žádný SW není dokonalý, a toto DF mezi něj patří. Předchozí DF mělo určitě své výhody, které byly i z pohledu správce příjemné. Mělo také své nevýhody, ale to je věc, která uživatele netrápí. Úpravy tohoto DF jsou možné, ale nejsou zadarmo. Musí být někdo, kdo úpravu zadá a bude jí také financovat.

Přiznám se - lámu si nad tímto textem hlavu, hlavně nad větami, co jsem v něm vytučnila. Prostě tomu nerozumím. Samozřejmě že chápu, že pokud někdo vyžaduje úpravy DF, aneb prostě úpravy čehokoli, a vezměme to tedy zcela obecně - pokud někdo vyžaduje po komkoli jakoukoli práci obecně - a nebo aspoň upozorní na nedostatky nějakého systému, - tak ano, samozřejmě je potřeba ty úpravy tomu upravovateli zaplatit. O tom žádná.

Ale kdo by tedy zde měl být zadavatelem a takové úpravy městského DF platit? Občan snad??? Občan, který na nedostatek upozorní??? Skoro to tak vyznívá...... (?)

Mám za to, že městské věci by měly fungovat - a to komplexně, pořádně a úplně fungovat, a že logickým zadavatelem a logckým plátcem takových úprav a oprav by přeci mělo být město, ne?? Kdo jiný, proboha???

A tak, jako jsou firemní webovky vstupní vizitkou jakékoli firmy, tak - logicky - i oficiální městské webovky jsou vizitkou daného města. A kdo jiný, než právě město samo, by se měl snažit o svou dobrou vizitku? A tedy - i zaplacení potřebných úprav? A proč to už dávno není zadané, opravené a samozřejmě i upravovateli zaplacené - pokud se o těch nedostatcích (jak je z Vašeho příspěvku patrné) - ví???

Toto, co zde píšu, není však směřované na Vás, pane Dufku. Vy, pochopitelně, jjste zaměstnancem města a děláte tedy logicky to, co Vaše vedení po Vás chce nebo nechce a co Vám zadává a co Vám také i zaplatí.....

A mně právě i toto přijde jako pověstná špička ledovce - ukazatel zájmu/nezájmu o komunikaci s občany - - - a fungování/nefungování diskusního fóra......(?)

Závěr: Myslím, že samo město by se mělo starat a zaplatit urgentně nápravu těchto věcí. My - občané - platíme daně a platímě si tak státu i městu určitéjejich služby. Tak si myslím, že i ty služby by měly být poskytovány ochotně, včas a na patřičné úrovni.

Je to vizitka (a nebo "vizitka" ) města. A především tedy jeho vedení.

Hezký den všem

Alena Kortanová


Předmět: Proč mi diskusní fórum nefunguje?

Dobrý den,

stránky města jsou postaveny na redakční systému WebJET. Modul DF autoři již nějaký čas dále nerozvíjí – není po tom u zákazníků poptávka. Dodělat do DF nějaké rozšířené funkcionality jsme poptávali. Tyto individuální požadavky jsou programátorsky pracné a drahé - řádově desítky tisíc. DF funguje, jde se tam přihlásit, vkládat příspěvky, příspěvky se zobrazují. Jen se musí dodržet určitý postup vkládání. Toto vlákno mělo být návodem, jak to udělat s minimem překážek.

Pěkné jaro přeje Dufek

Předmět: Proč mi diskusní fórum nefunguje?

Jen připomínám návody pro vkládání textu z Wordu a podobně.
Počet příspěvků: 13 zobrazené: 11 - 13
< 1 2 >