Vše o Železném Brodě

Rozsvícení vánočního stromečku

Počet příspěvků: 16 zobrazené: 11 - 16
< 1 2 >

Předmět: Rozsvícení vánočního stromečku

Neměl byste Brod zanedbávat pane Tribučku. Hezký víkend

Předmět: Rozsvícení vánočního stromečku

Díky pane Reife,

prodloužíme svícení stromečku tak, aby svítil celý den. Dovolit si to můžeme, Město si finančně stojí skvěle. Je až neuvěřitelné, jak to šajnuje při celkové spotřebě 3 kW!

Hezký víkend

André Jakubička

Předmět: Rozsvícení vánočního stromečku

To není o zanedbávání pane starosto,. Je to o volném čase, o tom, že tam již delší dobu nebydlím a jezdím jen za rodiči.

Předmět: Rozsvícení vánočního stromečku

Dobrý večer,

neberte to nijak zle, pane Tribučku, netušil jsem, že už v Brodě nebydlíte.

André Jakubička

Předmět: Rozsvícení vánočního stromečku

Dobrý den, děkuji za odpovědi a za vysvětlení, proč tomu bylo při rozsvícení stromečku jinak než předešlé roky. Trochu mě zarazila odpověď paní Matějkové, která píše, že jedním z důvodu je fakt, že dětí v MŠ je více než loni a tím padem by se zvýšil i počet diváků. Podle mě je právě toto žádoucí nebo snad ne? Když se koná nějaká akce a přijde hodně lidí, mělo by to organizátory těšit a ne že z toho budou mít noční můry. Možná se někteří rodiče chovají neukázněně, ale to přeci není důvod akci zrušit. A s neukázněnými občany by si mohla poradit třeba i městská policie. Od toho ji tu přeci máme.

Slavnostní rozsvícení mě sice zklamalo, ale vánoční strom je krásný. To se musí nechat. Krásně osvětlený a pěkne rostlý. I ozdoby na veřejném osvětlení se letos povedly. Takže co se týče výzdoby, jen tak dál.

Všem přeji krásné Vánoce a v do nového roku jen to nej.

 

 

Předmět: Rozsvícení vánočního stromečku

Díky paní Kaplanová, i Vám hezké Vánoce.
Počet příspěvků: 16 zobrazené: 11 - 16
< 1 2 >