Vše o Železném Brodě

Slunce vs. digitální příjem

Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3

Předmět: Slunce vs. digitální příjem

Dobrý den, chtěl bych se optat, zda-li je normální, když celý den svítí slunce, nemohu sledovat ani jeden kanál?! Jsem napojen na centrální anténu domu. Starý set-top box jsem vyměnil za novou televizi s vlastním digi příjmem. Tudíž nastává otázka, kde je chyba a zda-li by se s tím dalo něco dělat??Děkuji za případné odpovědi či rady.Týká se to ulice nábřeží Obránců Míru 570.

Předmět: Slunce vs. digitální příjem

Ahoj Dárie. Pan místostarosta onehdá napsal, že na Nové škole byl někdy instalován dokrývač TV signálu pro programy České televize. Požádal jsem ho o dodání informace kdy že se to stalo. Nestalo se tak. Nijak. U sousedů byl objednán servisman na antény a ten po dlouhém ladění pravil, že tady v Brodě není žádný dokrývač a všechno se to chytá z odrazů. Tak jak to asi funguje, když ty antény mají lidi směrovaný z ďolíku na Ještěd, na Horku nebo na tu Novou školu? Podá někdo k téhle věci nějaké info, vysvětlení?   Prohlídni si Darku cestu kabelu od televize až kam to jde. Někde po cestě může být problém. Třeba. Ahoj.

Předmět: Slunce vs. digitální příjem

Zdravím!Volali mi z byťáku,že tam mají nějakýho technika.Ten mi volal druhej den,kvůli čemu to asi může být(odrazy),jenže to už vím dávno taky.A že kdyby byl nějaký problém ať mu zavolám,že to může měřit jen když je problém a zjistit příčinu.Ale nejlepší na tom je, že už mi to fachalo do dnešního rána.Tak když bylo slunce nad obzory jasné televize nic,když pršelo signál v pohodě a teď asi nastal opak.Tak nevím jestli vůbec mám platit nějakej poplatek za televizi a rádio,když si to ani za ty prachy neužiju???hoj
Počet příspěvků: 3 zobrazené: 1 - 3