Vše o Železném Brodě

SALON - výstava všech

Počet příspěvků: 11 zobrazené: 1 - 10
< 1 2 >

Předmět: SALON - výstava všech

Doslechla jsem se, že na tuto výstavu přihlásilo svá díla už přes 70 vystavujících! 
Myslím, že tento typ výstavy, otevřený všem zájemcům ze všech tvůrčích oborů našeho regionu, profesionálům i amatérům, bude opravdovou lahůdkou pro vystavující i návštěvníky.

Železný Brod byl vždycky městem tvůrčích a uměnímilovných lidí a zájem o výstavu SALON to jen potvrzuje.

Předmět: SALON - výstava všech

Salon setře rozdíly mezi amatéry a profesionály, a jeho prostřednictvím budou moci ukázat svou tvorbu světu doposud neobjevení umělci, kteří by v galeriích za normálních podmínek asi nevystavovali.

Hezký den

André Jakubička

Předmět: SALON - výstava všech

Dobrý den,

...je to tak. Výstava „SALON“ bude prezentovat všechna díla, která byla do projektu přihlášena – bez ohledu na to, zda se jedná o dílo profesionálů nebo laických umělců. Myšlenka uspořádat tento typ výstavy vznikla v rámci jednání Kulturní komise v červnu předchozího roku. Organizace se ujali: občanské sdružení Občanská beseda ŽB ve spolupráci s IKS Železný Brod. Minulý týden jsme se probírali bezmála 70 přihláškami, ze kterých je patrné, že se autoři hodlají prezentovat v mnoha rozmanitých uměleckých kategoriích; zastoupena bude malba, kresba, grafika, sklo, fotografie, plastika, keramika, objekt, šperk. Některá díla jsou opravdovým překvapením! Během výstavy by také mělo probíhat hlasování veřejnosti o nejlepší vystavené dílo (autor vítězné práce získá možnost realizovat samostatnou výstavu v městské galerii).

Srdečně zveme všechny milovníky výtvarného umění! Výstava potrvá: 8. 2. – 2 .3. 2014.

 

Předmět: SALON - výstava všech

A věřte: SALON nám závidí široko daleko. Brod je opět originální - přinejmenším v rámci Libereckého kraje, a na to můžeme být právem hrdí. 

Předmět: SALON - výstava všech

Už se moc těším, je to skvělý nápad! Mně se chystané dílo rozpadlo, tak ho vypiluji na další ročník.

Předmět: SALON - výstava všech

Již zítra v 16 hodin proběhne vernisáž Salonu. Účast přislíbila i paní náměstkyně hejtmana pro oblast kultury Hana Maierová.

Na shledanou

André Jakubička

Předmět: SALON - výstava všech

Dnes odpoledne je vernisáž. Zveme všechny na tuto nevšední výstavu:

http://jablonecky.denik.cz/z-regionu/laik-a-profesional-umeni-u-sebe-prekvapi-vas-soused-20140206.htm

Předmět: SALON - výstava všech

Nějak se mi nepodařilo vložit správně odkaz na článek v Jabloneckém deníku.
Prosím administrátora o radu či pomoc. Děkuji.
Alena Kortanová

Předmět: Re: SALON - výstava všech

Alena Kortanová napsal(a):

Nějak se mi nepodařilo vložit správně odkaz na článek v Jabloneckém deníku.
Prosím administrátora o radu či pomoc. Děkuji.
Alena Kortanová

 Chybělo Vám v tom odkazu na konci ještě l. Měla jste pouze htm místo html

Počet příspěvků: 11 zobrazené: 1 - 10
< 1 2 >