Vše o Železném Brodě

Jarmark 2013

Počet příspěvků: 7 zobrazené: 1 - 7

Předmět: Jarmark 2013

Je možné sdělit informaci, na který víkend přichází Železnobrodský jarmark v roce 2013.Děkuji

Předmět: Jarmark 2013

Kdo prosím rozhoduje o termínu konání ? Bohužel i letos je termín pro mnohé lidi dost nevhodný - Je to před výplatou o týden později by to bylo daleko lepší a pamatuji léta co to bývalo v půlce června...

Předmět: Jarmark 2013

Železnobrodský jarmark se v tomto roce bude konat o víkendu 7. - 9. června 2013.

Předmět: Jarmark 2013

Železnobrodský jarmark by měl probíhat druhý víkend v červnu. Termín je vždy stanoven rok předem vedením města na návrh odboru kultury (dnes Informační a kulturní středisko Železný Brod). 

V příštím roce se jarmark bude konat s ohledem na to, že 1. června vychází až na neděli, o víkendu 13. - 15. června. Věřím, že je to schůdnější termín pro ty, pro které je den výplaty důležitý. Železnobrodský jarmark je nejnavštěvovanější, nejmasovější akcí v Železném Brodě. Pokud člověk počítá, že v červnu na jarmark vyrazí, měl by zvážit v předstihu, kolik je ochoten utratit. Všem nám přeji krásné počasí.

Předmět: Jarmark 2013

Ahoj. Mám malý problem. Nejde mi tu na stránkách města otevřít program letošního Jarmarku. Co je špatně? Díky za řešení.

Předmět: Jarmark 2013

Program jarmarku už jde otevřít ve všech prohlížečích internetu. Za problémy se omlouváme.

Předmět: Jarmark 2013

Už mi to funguje.Díky.Bylo to docela rychlé. Taky jsem ten program našel jinde.Jen už nevím jak a kde.Takový malý.
Počet příspěvků: 7 zobrazené: 1 - 7