Vše o Železném Brodě

přechod

Počet příspěvků: 6 zobrazené: 1 - 6

Předmět: přechod

Zajímalo by mně proč se zrušil přechod pro chodce do panské zahrady?Vdyť tam tudy chodí spoustu lidí od marketů.To se má chodit po silnici?A proč se nenechalo alespoň otevřené zábradlí?

Předmět: přechod

Zdravím Vás.

Logika věci v tomhle případě napovídá, že páni projektanti do těchto míst asi přišli z města od náměstí a u mostku pro pěší si všimli, že tento ústí přímo u již zhotoveného přechodu k panelákům ve Vaněčkově ulici a proto již žádný jiný budovat není třeba. Ale, asi si nevšimli toho, že v Pandě je jeden dost velký činžovní dům, ve kterém mohou bydlet nějací lidé.A nebo si řekli,že ti lidé mohou přece chodit do Normy a tak potom nemusí vůbec přecházet nějakou silnici. Jak jednoduché. Úplně stejně, jako dokázali vyřešit už jednou zmiňovaný problém, a to cestu pro lidi co bydlí, žijí ve dvírkách.

Připsal by sem někdo informovaný, co je ve věci bezpečnosti na silnicích-průtazích městem nového? Děkuji.

Předmět: přechod

Zrovna tohle řešení mi příjde jako nejlepší možné v této situaci. Je dobře, že když tam není pořádně vidět, že se tam aspoň nepletou chodci.

Předmět: Re: přechod

Milan Tribuček napsal(a):

Zrovna tohle řešení mi příjde jako nejlepší možné v této situaci. Je dobře, že když tam není pořádně vidět, že se tam aspoň nepletou chodci.

 To nemáte pravdu,Lidi tam stejně choděj,každý den na to koukám,takže to vím.Takže je to ještě méně bezpečné.

Předmět: Re: přechod

Jiří Bouchal napsal(a):

Milan Tribuček napsal(a):

Zrovna tohle řešení mi příjde jako nejlepší možné v této situaci. Je dobře, že když tam není pořádně vidět, že se tam aspoň nepletou chodci.

 To nemáte pravdu,Lidi tam stejně choděj,každý den na to koukám,takže to vím.Takže je to ještě méně bezpečné.

 Poopravím to. Neměli by se tam motat chodci. Ten přechod tam byl již dříve hodně nebezpečný. myslím, že nikoho nezabije, když to bezpečně obejde. 

Předmět: přechod

Dobrý den,

přechod zrušil správce silnice Ředitelství silnic a dálnic. Nikdo nás předem nekontaktoval.

André Jakubička
Počet příspěvků: 6 zobrazené: 1 - 6