Kácení stromů - Rafanda - Změněná

V pondělí 27. 5. 2019 bude zahájeno kácení stromů na lesním pozemku parcelní číslo 1376/1, které je ve vlastnictví města Železný Brod.
 

Návrh závěrečného účtu města za rok 2018 - Změněná

§ 17 zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění platných předpisů.
 

Dětský den v Železném Brodě - Změněná

  Dětský den v Železném Brodě proběhne ve velkém stylu. Vše o nabitém programu naleznete v tomto příspěvku, mj. nás čeká kouzelnická show, diskotéka a samozřejmě autogramiáda Veroniky Vítkové. Výtěžek ze slosovatelné tomboly poputuje na dobročinný účel. Se svými ratolestmi se tedy nejen pobavíte, ale zároveň i pomůžete tam, kde je to opravdu potřeba. Těšíme se na vás v sobotu 1. června 2019 na fotbalovém stadionu v Železném Brodě.
 

Výstraha předpovědní povodňové služby (extrémní srážky) + informační zpráva - Změněná

VÝSTRAHA ČHMÚ- VÝSKYT NEBEZPEČNÝCH JEVŮ VÝSTRAHA PŘEDPOVĚDNÍ POVODŇOVÉ SLUŽBY ČHMÚ Vydaná: středa 22.05.2019 07:05 (05:05 UTC) Na jev: EXTRÉMNÍ SRÁŽKY (EXTRÉMNÍ STUPEŇ NEBEZPEČÍ): Královéhradecký:(TU,) Liberecký:(JN,LB,SM,) od středy 22.05.2019 06:50 V oblasti Jizer...
 

Uzavření sběrného dvora - Změněná

  V souvislosti s modernizací dojde k úplné uzavírce sběrného dvora. Uzavřen bude od pondělí 27. května do středy 29. května. Důvodem je pokládka asfaltového povrchu v modernizovaných částech. Děkujeme za pochopení.
 

Oprava komunikace II/288 - Změněná

  V pondělí 27. května budou zahájeny práce na rekonstrukci nábřeží Obránců míru, která bude probíhat až do listopadu tohoto roku v rozsahu od mostu k dopravní značce, označující konec města.
 

 


Již nechci dostávat tyto novinky