Vše o Železném Brodě

Úprava Sokolovny asi velký problém !

Počet příspěvků: 2 zobrazené: 1 - 2

Předmět: Úprava Sokolovny asi velký problém !

Dobrý den
Náhodou jsem teď objevil plány na opravu Sokolovny a zaráží mě jedna podstatná věc. A to nouzový východ a vchod označený jako Vstup učinkující kapela. Pominu li fakt, že se jedná o vstup ze soukromého pozemku přiléhajícího ke dvoru domu Masarykova 172, tak i přístup ze druhé strany, to je kolem haly od strany od házenkářského hřiště je nemožný. Průchod je široký cca 0,75 metru a v zimě neudržovatelný.Je to průchod mezi dvoumetrovým oplocením k soukromým pozemkům a druhou stranu tvoří hala. Takže průchod s čímkoli delším než cca 1 metr bude nemožný .

Předmět: Úprava Sokolovny asi velký problém !

Vážený pane Tribučku,

děkuji za postřeh. Tento návrh se objevil v úplně první verzi studie řešení, kdy autor úplně detailně neřešil majetkové vztahy. V současné době probíhá projednání upravené dokumentace, kde už tento návrh není a přístup je řešen standardně z veřejných prostor. Ale i ve studii by měl být nedostatek odstraněn, což provedeme.

Jsem rád, že o zveřejněné dokumentace důležitých staveb je za strany veřejnosti zájem, a že funguje zpětná vazba, kdy nás veřejnost upozorní na zjevné chyby v dokumentaci. To je jeden z účelu zveřejňování a za připomínku ještě jednou děkuji.

Ing. Daniel Mach, odbor územního plánování a regionálního rozvoje

Počet příspěvků: 2 zobrazené: 1 - 2