Březen - měsíc čtenářů

26.02.2015
V březnu tradičně zveme nové čtenáře do knihovny a oceňujeme největší čtenáře. Tématem letošního března je "táta čtenář".

 

V březnu všechny české knihovny tradičně oceňují své nejlepší čtenáře,  v letošním roce je pozornost soustředěna na tatínky – čtenáře, kteří čtou svým dětem a pomáhají jim vytvářet vztah ke knížkám. V naší knihovně jsme vyhodnotili jako nejaktivnějšího tátu – čtenáře pana Petra Melichara, který svým dvěma dětem pomáhá knížky vybírat, čte s nimi a kromě toho v knihovně už několik let plní důležitou funkci rytíře při pasování prvňáčků na čtenáře, za což mu patří náš velký dík.
Děkujeme při této příležitosti také všem našim čtenářům a uživatelům, kteří nám zachovávají přízeň a navštěvují věrně knihovnu přes nelehké podmínky a problémy, kterým jsou zde vystaveni. Věřte, že bychom vám rádi nabídli naše služby v důstojnějším a kulturnějším prostředí. Prozatím se snažíme dělat, co se dá. Kromě půjčování knížek a časopisů a dalších běžných služeb nabízíme i deskové hry a čtečku e-knih k vyzkoušení a zapůjčení domů.
Děti, přiveďte své tatínky do knihovny! V březnu nabízíme tatínkům s dětmi bezplatnou roční čtenářskou registraci.

 

Zpět