Vše o Železném Brodě

Závady ve městě.

Počet příspěvků: 30 zobrazené: 1 - 10
< 1 2 3 >

Předmět: Závady ve městě.

Ahoj. Protože mi to jinde a jinak nefunguje, dovoluji si sem zadat nové téma. A ani nevím, komu případné problémy nahlašovat. TS si přejí,aby se závady ve městě a za Město nahlašovaly Městu. A to si je potom u nich objednává a financuje. Tak jsem to aspoň pochopil já.

K závadě:

Na autobusové zastávce, u ZŠ na Horecké ulici, se po letech (od rekonstrukce v r. 2001) rozpadá povrch podlahy v čekárně. Je drolící se a už je v ní i docela slušná díra. Asi by to chtělo řešit, ještě před zimou, než začnou mrazy. A než si někdo zlomí nohu.

Šlo by omýt lampy pouličního veřejného osvětlení tamtéž. Děkuji.

Předmět: Závady ve městě.

Přidám se k Vám.Projetím Poštovní ulicí při odbočení na Jiráskovo nábřeží vpravo zmizel kryt na úzkém kanálku. Jeto dost nebezpečné hlavně pro cyklisty Další cast krytu kanálku chybí při odbočení z Jiráskova náb. vlevo k lékárně

Předmět: Závady ve městě.

Zdravím.

Mám tu napsat o jedné věci, která vadí nakupujícím, před samkou NORMA, na náměstí 3. květba. Prý tam před její hlavní vchod a ke košíkům-vozíkům zatéká dešťová voda od budovy B. A tam pak vzniká překážející louže. Mám poděkovat, když se podaří tento problém nějak vyřešit.

Předmět: Závady ve městě.

Zdravím a přidávám.

Nad výjezdem od parkoviště u ZŠ na Horeckou ulici je vyvrácený velký obrubník. Jestli by bylo možné, když se rekonstruuje chodník k Poliklinice sem přivézt několik koleček betonu a ten obrubník znova a lépe zabetonovat?

Dále jsem si všimnul, že když lidé, zákazníci prodejny Norma na náměstí jdou ke košíkům, tak ti vyšší, mnohdy narážejí svými hlavami do značek tam umístěných. Možná, by se mohly přidělat o pár cm výše. Mě se zatím vždy dařilo, se jim vyhýbat. Za ty méně pozorné bych se asi přimluvil.

Kdo má ve své péči ty pojezdové plochy u obchodu Lidl? Tam se zase sypou ty žulové dlažby až tak, že se ty uvolněné kostky povalují na ,mnoha místech. Snad takhle nedopadnou ty nové dlažby, na nových autobusových stavbách?

Na Horecké ulici, nad zatáčkou před ,,Vítovými,,na pravé straně, vzniká černá skládka biologického odpadu. Je tam už několik hromad různých větví, listí a trávy. Plocha není sekaná. Možná by bylo vhodné ten biobinec shrnout do rokle a natáhnout tam několik metrů pletivového plotu. A ponechat tam pruh místa na parkování. Když tam bude provedena nějaká podobná úprava, nemuselo by tam už nic nového přibývat.

Předmět: Závady ve městě.

Hezký den..závady ve městě? Patří mezi závady i  špatná možnost parkování? Bydlím na Jiráskově nábřeží 717 a možnost parkování je velice špatná....máme zde tři nová parkovací místa / ??? / a na zbytek nezbylo nebo nebyl nikdo kdo by to vymyslel../ dřívější osazenstvo města/...myslíte, že se něco vymyslí? Nebylo by to špatné...děkuji..M.K.

Předmět: Závady ve městě.

Zdravím. Poněkud tu stále považuji za jistou závadu to, že na cokoliv tady, nikdo nijak nereaguje. Třeba si toho tady někdo někdy všimne!

Za vadné považuji i to, že ty skoro většinou POLSKÉ kamiony, tu nikdo před příjezdem k a na náměstí nijak neusměrňuje. Už jsem tu o tomhle jednou psal a trvá to stále. Minulý týden jsem jel od pumpy k náměstí a vlastním autem jsem dva podobné trotly usměrňoval v jejich rychlosti. Krutě se mi tlačili na kufr až ke Šroubárně v 50tce a k náměstí jsem je stlačil na čtyřicítku. Kolem Crystalu to už zase mastili do plnejch. Dokud se nějakej podobnej exot nevyvalí do krámu k vietnamcům a někoho nezavalí a nezabije, nic se s tím asi neudělá. Že?

Předmět: Závady ve městě.

Zdravím a prosím važené občany, aby  závady a  poruchy hlásili asi nejlépe na stránkách MÚ v sekci OBČAN-ZÁVADY VE MĚSTĚ.  Příslušný odbor  pak  dá pokyn k odstranění závady.
 I. Havlíček

Předmět: Závady ve městě.

Vážení spoluobčané,
Vaše připomínky z diskuse byly již předány Technickým službám. Nadále bych prosil o zapsání závad do sekce OBČAN-ZÁVADY VE MĚSTĚ, tak jak jsme se dohodli s. p. Havlíčkem.

Předmět: Závady ve městě.

Rád bych upozornil na nebezpečnou zatáčku u skály nad Propastným.Jedná se o velice ostrou a nepřehlednou zatáčku.Nešlo by tam umístit zrcadlo?

Předmět: Závady ve městě.

Zdrtavím všechny.

Chtěl bych poděkovat za všechny reakce na mé upozornění na některé věci, ohledně závad a potíží tady v Železném Brodě.Začal jsem s tím tady, a tak se ještě krátce zmínim o tom, co se stalo.

Dnes jsem jel Horeckou nahoru a všimnul jsem si, že ten binec u rokle, byl už ,,uklizen,, .Ani nic nespadlo dolů na plochu ,,u koule,,. S díky kvituji. Dobře a rychle provedeno.

Přimluvil bych se pro to, aby se na Jaře v té naší zastávce, udělal nový a trvanlivější povrch. Sůl to tam drsně rozežírá a pak se ta její podlaha, rozpadá po kamínkách.

Těch lamp veřejného osvětlení, co tam jsou, od časů velké rekonstrukce a jsou opravdu až nechutně zasviněné, je pro plošinu dostupná jen polovina.

Kdyby se zase někdy objednávalo frézování pařezů po městě, tak kolem školy a jídelny a nad kůlnami na Horecké ulici, jich je ještě nakolik .

A jen krátce pro pana D. Macha. Když píšu něco na městské diskuzi, je klidně možné mi cokoliv odpovědět zase zde na Diskuzi. Ke každému příspěvku. Nemusíte, mi pak psát tajnosti na mejl. Stejně za reakce děkuji.

Hezké nastávající dny Vánoční.

Počet příspěvků: 30 zobrazené: 1 - 10
< 1 2 3 >