Testujeme novou aplikaci na hlášení závad ve městě

home > Občan > Aktuálně > Novinky > aktuálně > Testujeme novou aplikaci na hlášení závad ve městě
02.08.2016
V souladu se snahou o otevřenost úřadu a spolupráci s občany chceme požádat Vás, obyvatele města, o testování nové aplikace na hlášení závad.

 

Nová aplikace byla městu zapůjčena přibližně na 4 měsíce s tím, že poté se rozhodneme, zda využijeme této služby i nadále, nebo zda se jí „vzdáme“.

Hlášení závad najdete na adrese: http://hlaseni.tmapy.cz/#563871. Závada se zadává jednoduchým způsobem, kdy nejprve kliknete na tlačítko „Přidat hlášení“, poté kliknutím přímo do mapy na místo se závadou určíte přesnou lokaci, vyplníte jednoduchý formulář (volba kategorie, stručný popis a e-mail), opíšete kontrolní kód a odešlete do systému. Poté přijde informační e-mail, který následně obdrží „správci“ jednotlivých kategorií, kteří podle toho zahrnou závadu do svého „plánu práce“.

Věříme, že Vás systém hlášení závad zaujme a pomůžete nám ve zlepšování stavu města. Nečekejme hned na úvod, že bude všechno hned opraveno a vylepšeno, do budoucna by ale systém mohl přinést výhody.

Pomozte nám se zlepšením stavu ve městě, nahlaste nám to, co se Vám ve městě (tím je samozřejmě myšleno i na vesnicích) nezdá, co byste chtěli vylepšit.

Děkujeme Vám za ochotu a spolupráci.

 

Mgr. František Lufinka, starosta 

Mgr. Ivan Mališ, místostarosta